Ładowanie...

Praca jaką lubisz

Największą wartością naszego banku są ludzie, którzy go tworzą. Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Zgodnie z naszą wizją chcemy być bankiem i pracodawcą pierwszego wyboru. Kierujemy się wartościami, które kształtują wspólną kulturę organizacyjną i kładą duży nacisk na dobry zespół, relacje, komunikację oraz odpowiedzialność za ambitne cele wyznaczane przez nas samych. Przyjmując pracowników do naszego grona bankowego zależy nam, aby nowe koleżanki i koledzy, także utożsamiali się z tymi zasadami, bo tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić spójne spojrzenie na nasz zespół. Wszyscy jesteśmy ambasadorami banku, wsłuchujemy się w potrzeby i opinie klientów, dbamy o siebie nawzajem oraz inspirujemy się do osiągania celów.


Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach, przyjazną atmosferę oraz możliwość awansów i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

 

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Benefity

stabilne warunki zatrudnienia

program emerytalny

ubezpieczenie na życie

opieka medyczna

szkolenia i kursy

firmowa biblioteka

dofinansowanie do karty Multisport

dofinansowanie do wakacji

spotkania integracyjne

dofinansowanie biletów do kina, teatru

dodatkowe świadczenia socjalne

(np. karty podarunkowe)

Zobacz co Wam oferujemy i co razem robimy

 • Czas dla Rodziny
  Czas dla Rodziny

  14/06/2023

  Czas dla Rodziny

  Poszanowanie rodzinnych wartości i work-life balance

 • Akcja "Czysta Rumia"
  Akcja

  19/06/2023

  Akcja "Czysta Rumia"

  Bądź EKO i twórz z nami "zielone sąsiedztwo"

Z życia naszego banku

Wybrane kategorie do wyświetlenia tylko tych galerii:

Oferty pracy

Doradca Klienta

Oddział w Kosakowie

Doradca Klienta

Oddział w Rumi

Formularz rekrutacyjny

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Numer telefonu
Aplikacja na stanowisko

Administrator danych
Administratorem danych jest Zjednoczony Bank Spółdzielczy z siedzibą w Rumi, ul. Morska 21, 84-230 Rumia zarejestrowany w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000073381, NIP 586-010-38-60, REGON 000496219, telefon +48 58 671 00 38, email: centrala@zjednoczonybs.pl, zwany dalej „Bankiem”.

Inspektor Ochrony Danych
W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@zjednoczonybs.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku). Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Kategorie danych osobowych
Informacja dotyczy danych osobowych pozyskanych w inny sposób niż od osoby, której dane dotyczą. Bank przetwarza następujące kategorie danych: dane identyfikacyjne, dane adresowe oraz dane kontaktowe.